Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | max. 280 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 30 – 230 m³/h |
| Max. statische druk | 11000 Pa |
| Spanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 1,1 kW |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Geluidsniveau | ca. 59 db(A) |
