Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | max. 2000 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 400 – 1500 m³/h |
| Max. statische druk | 5500 Pa |
| Spanning | 400-480 V (3P + PE) |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Geluidsniveau | ca. 68 db(A) |


