Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | max. 600 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 50-500 m³/h |
| Max. statische druk | 15000 Pa |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 1,8 kW |
| Geluidsniveau | ca. 65 db(A) |
| Seriële poort | 25-pin Sub-D |
