Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | 600 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 50-500 m³/h |
| Max. statische druk | 15000 Pa |
| Spanning | 230 V (1P+N+PE) / 380-400 V (3P+PE) |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 1,8 kW |
| Geluidsniveau | ca. 70 db(A) |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Seriële poort | Harting (opbouwbehuizing met connectorinzetstuk HAN6B, 24-polig) |
