Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | 2000 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 300-1500 m³/h |
| Max. statische druk | 5500 Pa |
| Spanning | 380-480V (3P + PE) |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Geluidsniveau | ca. 70 db(A) |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Seriële poort | Harting (opbouwbehuizing met connectorinzetstuk HAN6B, 24-polig) |
