Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | max. 280 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 50 – 250 m³/h |
| Max. statische druk | 20000 Pa |
| Spanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 1,1 kW |
| Geluidsniveau | ca. 64 db(A) |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Seriële poort | 25-pin Sub-D |
