Aanvullende informatie
| Luchtvolumestroom | max. 250 m³/h |
|---|---|
| Effectieve luchtvolumestroom | 20 – 200 m³/h |
| Max. statische druk | 6000 Pa |
| Spanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 0,6 kW |
| Type aandrijving | Borstelloze motor |
| Geluidsniveau | ca. 62 db(A) |
| Seriële poort | 25-pin Sub-D |
